Reprezentační ples Střední školy hotelové a služeb Kroměříž

Dne 24. 2. 2023 se na naší škole uskutečnil po téměř tříleté pauze reprezentační ples. Tématem plesu bylo „Ledové království“. Za hladký průběh akce zodpovídala garantka akce paní učitelka Mgr. Andrea Mišurcová a její tým maturantů ze třídy 4.E - Denisa Knapová, Kristýna Koukalová, Veronika Nováková a Pavel Opluštil. Dále se na přípravě plesu podíleli zaměstnanci školy Bc. Ludmila Krčmová, Lenka Měrková, René Michalčík, Mgr. Kristýna Tvrdá a Renata Honzírková. Za jejich vložené úsilí a čas věnovaný zorganizování této akce jim patří poděkování, stejně jako našim žákům, kteří se podíleli na přípravě rautu v kuchyni, obsluze na plese a výzdobě společenského sálu.
Součástí plesu bylo slavnostní pasování maturantů ze tříd 4.F - hotelnictví a cestovní ruch, a 2.D - podnikání. Během plesu proběhlo několik vystoupení, a to ukázka společenských tanců v podání našich studentů a taneční vystoupení skupiny Dance Power. Překvapením večera bylo skvělé půlnoční taneční vystoupení našich maturantů.
Během plesu se hosté mohli posilnit na bohatém rautu a k uhašení žízně byla na našich barech připravena bohatá nabídka nápojů včetně míchaných drinků, které připravovaly naše žákyně - absolventky barmanského kurzu.
K tanci hrála po celý večer hudební skupina TRIP. Vyvrcholením plesu bylo slavnostní losování tomboly. Tímto bychom chtěli poděkovat všem dárcům a sponzorům, kteří věnovali do tomboly zajímavé ceny.
Věříme, že se ples všem líbil a příští rok se opět rádi zúčastní.

 

Kde nás najdete

Střední škola hotelová a služeb
Na Lindovce 1463/1
Kroměříž
767 01

Kontaktujte nás

  • dummy+420 573 504 511

  • dummy+420 573 504 611

  • dummy skola@hskm.cz

Fakturační údaje

IČ: 47934832
DIČ: CZ 47934832
REDIZO : 600015092
IZO: 107870878
ID datové schránky: fybxjet

zl kraj

Copyright SŠHS 2023 & HARO Czech - web pro každého
Správce webu: vaclav.vlnas@hskm.cz

Vyhledávání