Reprezentační ples SŠHS Kroměříž

ples11Dne 28. února 2020 se uskutečnil každoroční reprezentační ples naší školy Střední školy hotelové a služeb, který se letos nesl v tématu Cesta kolem světa. Ples byl plný překvapení, již při vstupu do sálu na hosty čekala sklenička wellcome drinku a letová dráha s foto-koutkem, kde se každý z hostů mohl vyfotit. Hosté si měli možnost objednat řadu skvělých míchaných drinků a v sále byl nově postaven vinný bar.

Naše sommelierky zde nabízely ochutnávku vzorků vín, vinného želé, které letos dodalo Rodinné vinařství Bartoník.K poslechu a tanci hrála kapela Los Playboys. Program plesu zajistili maturanti, kteří si pro hosty připravili vystoupení mažoretek Reliké z Kostelan, Ohnivou show a UV show Akáda. Před půlnocí předvedl Flair vystoupení Jakub Adámek z hotelové školy Frenštát pod Radhoštěm. Celý průběh akce a foto-koutek nám zdokumentoval bývalý student Daniel Schuster, děkujeme.
O pohoštění s bohatým výběrem teplých pokrmů a výrobků studené kuchyně, se postarali pedagogičtí pracovníci hotelové školy. Byla to Bc. Ludmila Krčmová, Mgr. Stanislav Vaněk a kuchař p. Lukáš Vančura. Děkujeme také všem učitelům, pí Renatě Honzírkové, Ing. Janě Vaňkové, Bc. Miroslavě Zaviačičové a garantce akce Mgr. Andrey Mišurcové. Dále také žákům, kteří se podíleli na přípravě i samotném průběhu plesu.
Veliké díky také patří i těm, kteří nám věnovali dary do tomboly a zvláště mediálním partnerům Městu Kroměříž a Týdeníku Kroměřížska.

Doufáme, že se všem hostům ples líbil a budeme se těšit na další úspěšný rok 2021 a to s jinými maturanty.

Autor zprávy: Veronika Kotásková
studentka 4. ročníku SŠHS Kroměříž